Załóż konto | Zaloguj

Imprezy / Zespoły / Dj w Starym Sączu

Dj,Wodzirej na Wesele Stary Sącz

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 18 Marzec, 2015  22:22

Opis oferty:

Twoje wesele – to będzie hit!

"...Każdemu zależy na tym, aby wesele było po prostu najlepsze. Dotyczy to wielu czynników jak: odpowiedni lokal (sala, restauracja), gdzie się dobrze czujemy i gdzie będziemy się dobrze bawić. Nie bez znaczenia jest kuchnia weselna, która przede wszystkim powinna być smaczna i dobrze zorganizowana. Oprawa muzyczna to kolejny element bardzo ważny, niektórzy twierdzą że najważniejszy na całym weselu. Zdaję sobie sprawę z tego, że każda grupa wiekowa ma inne wymagania. W związku z tym przygotowałem specjalną ofertę, która zaspokoi najbardziej wymagających klientów. Jestem pewien, że po spotkaniu ze mną Wasze wątpliwości znikną..."
Artur Kotlarz

Szukasz dobrego dja na wesele?

Wolisz słyszeć piosenki w oryginalnych wersjach?
Nie przepadasz za biesiadnym stylem zespołów weselnych?
Sprawdź jak prowadzę nowoczesne wesela z elementami tradycji.
Zobacz film: http://youtu.be/Ax2pBzwVHvc

Twojej imprezy nikt nie zapomni, jeżeli jej oprawę muzyczną powierzysz mnie. Od lat zachęcam ludzi do zabawy, czerpania radości z tańca i szaleństwa na parkiecie. Oferuję zawsze idealne brzmienie na weselach, imprezach urodzinowych, czy spotkaniach biznesowych. Mój bogaty repertuar obejmuje zarówno muzykę dancingową(lata 70/80/90), jak i dance, disco-polo oraz najnowsze radiowe hity. Pracuję jako DJ głównie w naszym regionie, ale nie obawiam się wyjazdów w głąb Polski.

Absolutnie nie postrzegam siebie tylko jako DJ’a. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz imponującej liczbie imprez, w których miałem przyjemność uczestniczyć, śmiało mogę służyć radą w kwestiach planowania i organizacji rozmaitych uroczystości. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie omówimy Twoje plany dotyczące tego wyjątkowego wydarzenia.

Co robię jako Dj - Wodzirej ?

Jako dj gram odpowiednią do upodobań gości muzykę, ponadto prowadzę konkursy i zabawy weselne oraz zabawy oczepinowe dbając przy tym o dobry humor gości!!!

Chciałbym też aby po bliższym zapoznaniu sie z moją osobą, termin Dj-a, kojarzył się Państwu także z :

- Perfekcyjnym przygotowaniem technicznym wesela,
- Merytorycznym przygotowaniem przebiegu imprezy,
- Miłą aparycją, młodością, zapałem i świetną zabawą.

Co Wybrać Dj'a Czy Zespół ?

Wesele z Dj-em posiada wiele zalet. Po pierwsze koszt wynajęcia Dj'a jest o wiele mniejszy niż zatrudnienie kilku muzyków na całą noc.
Większość kapel weselnych nastawiona jest na repertuar biesiadny. Dj gra utwory w oryginalnych wykonaniach, w najlepszych wersjach, takich jakie znamy i lubimy. W przeciwieństwie do zespołu muzycznego Dj nie ma sztywno ustalonego planu imprezy, repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Zapraszam do skorzystania z moich usług...

Więcej informacji:

www.djnaimpreze.eu
Tel: 663 603 219
E-mail: djatomix@vp.pl
Artur Kotlarz
Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.
Wyświetleń: 440
  • Promuj ogłoszenie
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń ogłoszenie